CELEBRATOR - internetowy system rejestracji zlot?w fan?w Depeche Mode
zloty nadchodzące zloty minione dodaj zlot więcej... informacje użytkownicy
15 sierpnia 2020
sobota, godz: 3:37
 
         
Strona wykorzystuje pliki cookies - zobacz politykę prywatności.


Szczegóły zlotu / imprezy


I Sabatowy zlot fanów DM "Better Days"

Elbląg  -  9 grudnia 2006  (sobota)
   
miejsce  :Klub Sabat
adres  :Stary Rynek 13
wstęp od godz.  :20
cena biletu  :10 zł.
organizator  :Tomek z Elbląga
telefon  :511031955 Tomek ;692914141 Hesus
     
Witamy.
Pierwszy zlot fanów grupy DEPECHE MODE w klubie Sabat w Elblągu.

Startujemy 20:00 finisz 5:00 no chyba żeby była w nas moc na więcej.

Cena biletu to 10zł ale w każdym bilecie kryje się jedno darmowe piwo do odbioru w barze.

Plan imprezy to muza DM oraz odrobiną SynthPopElectro sącząca się z głośników na parkiet, koncerty i teledyski lądujące z rzutnika prosto na ścianie, szybkostrzelne konkursy np. densowania, karaoke ( oczywiście DM ) no i oczywiście wiedzy o DM. Konkursy będą przerywnikami w trakcie imprezy więc nikomu nie powinno się nudzić. Pytania z zakresu wiedzy o DM będą bardziej z przymrużeniem oka więc nie studiujcie biografii i dyskografii, liczę, że wszystkich pozytywnie zaskoczymy szczyptą humoru, choć nie powiem poważnych pytań też będzie garść no i oczywiście nagrody dla zwycięzców i upominki dla wszystkich biorących udział w konkursach.

Lokal Sabat to nowo otwarty klub na naszym starym mieście w nim miejsc siedzących na 100 osób a jeśli połowa densuje to sami wiecie w ile można się bawić, działamy od 2 miesięcy i staramy się zmienić stereotyp elbląskiej knajpy. 'Stary Rynek 13 ' to praktycznie centrum naszej starówki. Plan dojazdu: dworzec PKS i PKP znajdują się obok siebie, tam pakujemy się w najbliższy tramwaj którego przystanek jest vis'a'vis wyjścia z dworca PKP. Łapiemy dowolny tramwaj i jedziemy nim do centrum czyli w lewo stojąc plecami do dworca. Wysiadamy na Placu Słowiańskim (3 przystanek). Po opuszczeniu tramwaju kierujemy się w stronę kościoła którego wieża dumnie będzie górowała nad starówką w odległości około 500m od przystanku na Placu Słowiańskim. Dochodząc do kościoła wyjdziecie na ulicę z 'kocich łbów' prostopadłą do waszego kierunku pieszej wędrówki, w tym miejscu skręcacie w prawo i dreptacie dalej, mijacie jedną przecznicę, po lewej buduje się własnie jakiś no twór ogrodzony płotem z blachy falistej a po prawej zobaczycie hotel Vivaldi, dreptacie dalej proso w kierunku bramy targowej widocznej nieopodal na wprost ale chola chola nie za prędko bo po około 20 krokach miniecie po prawej zejście do Sabatu a może na sabat trafniej było by napisać :) Tu przy drzwiach powita was nasza sympatyczna ochrona która nie dopuści żeby komukolwiek włos spadł z głowy, tego typu incydenty to u nas rzadkość ale niestety nie da się ich uniknąć wiec dmuchamy na zimne i ochrona czuwa.

To chyba tyle odnośnie planów, życzymy wszystkim miłej zabawy i liczymy na przyjęcie się tego pomysłu jakim jest Zlot Fanów Depeche Mode w naszym klubie, nasza prawa ręka, Tomek, bywalec wielu zlotów i znana postać wśród fanów oraz (Pub Menager) Exciter, zadbają o to by impreza była prowadzona według scenariusza najbardziej zlotowcom odpowiadającego.

Pozdrawiamy Kapituła Sabat'u.
 
 
     Wpis dodany / zmodyfikowany: w poniedziałek, 20 listopada 2006, o godz: 12:42
 Wpis był otwierany 3333 razy
 
Musisz być zalogowany aby móc oceniać imprezy, dodawać opinie i edytować dane imprez.
Ocena zlotu : 5.00Czas oceniania minął.
1 ocena  
1 opinia


^
--------------------